Carrie-Anne Moss - životopis

24. července 2007 v 11:19 | Kamil Hloupý |  Carrie-Anne Moss
Carrie-Anne Moss
Herečka, Modelka
Datum narození: 21.08.1967
Místo narození: Vancouver, Kanada
Znamení: Lev
Životopis:
Původně modelka, teď herečka je mladší ze dvou dětí. Byla vychovávána svobodnou matkou a už v jedenácti letech začala hrát v dětském hudebním divadle. Ve dvaceti opustila Kanadu a začala kariéru jako modelka v Evropě. Úspěch byl téměř okamžitý a zanedlouho se jako modelka dostala do Toronta, Japonska. Ve Španělsku se ve svých dvaceti dostala na přední stránky mezinárodních časopisů.
Během práce ve Španělsku dostala roli v televizní seriálu "Dark Justice". Po té co se vrátila do Ameriky se dostala do Los Angeles a zahrála si vněkolika malých televizních seriálů, nejznámějším je "Models Inc". Za svou roli v Due South v roce 1996 byla nominována na Genimi Award za nejlepší výkon.
V této době stále hrála v Hudsonském divadle v Los Angeles v produkci Outeared Bound. Carrie-Ann studovala herectví na Americké akademii dramatických umění v Pasadeně.
Hvězda s nejlepší fyzičkou v celém Hollywoodu v sobě spojuje jemnou grácii modelky s vyrovnaností zdatné sportovkyně. V modelingu ostatně začínala, i když se brzy přes reklamu a televizi dostala k filmu. Proslavila ji však až role rebelky Trinity v počítačovém dobrodružství "Matrix" (1999).
Po románku s Keanu Reevesem se šťastně vdala za málo známého kolegu Steva Roye.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama